Akce 2014/2015

Vánoční dílničky na Planetce

Od 16.12 – 22.12.2015 probíhaly na Planetce Vánoční dílničky.

Během celého týdne si děti z kroužku : Hopsálků, Hejbátek, Šikulek,Šporťáček, Šeherezády, Soviček, Kamzíků a Broučků zkusily rozkrajovat jablíčka, vyrábět přáníčka, pouštět lodičky a odlévat olovo.

To vše v rytmu vánočních koled a písniček.

Advent na Pěší Zóně

Dne 19.12.2015 vystoupily naše děti z Planetky na Pěší zóně.

Vystupovali děti ze Šeherezády, kde tančily orientální tanec, kroužek Kamzík s vystoupením Skřítků a kroužek Hejbátka s tanečním vystoupením.

Bubble show s kouzelníkem Navarrem

Dne 11.12.2015 na Planetce proběhla akce s kouzelníkem Navarrem který pro nás připravil Bubble show a kouzelnické triky…

 

Mikulášská nadílka 2015

Dne 4.12.2015 proběhla na Planetce Akce Mikulášská nadílka kde si děti na Šikulce vytvořily z Pet lahví postavičky v podobě Anděla a Čertíka. Poté jsme pro děti připravily tématické divadlo a pekelnou váhu.

Akce se úspěšně vydařila ….

 

Lampionáda s Planetkou 4.11.2015

Bylo krásné , trochu chladnější odpoledne a v zahradách Duhovky se začaly konat přípravy na akci Lampionáda 😀 Rodiče s dětmi přicházeli po chviličkách až jsme se všichni sešli u ohniště ,kde proběhlo menší divadélko s Bílou Paní , Ducháčkem a upírem. Dále se tu objevila  i čarodějnice. Děti poté chodily po stanovištích a plnily úkoly. Večer jsme přivítaly opékáním špekáčků a šla se procházka s Lampiónkama.
 
Děkujeme za účast 🙂
Kolektiv Planetky o.s.

 

Dýňobraní s Planetkou ( 23.10. – 24.10.2015 )

Dne 23.10.2015 se na Lovecké chatě Rendezvous konala akce Dýňobraní.

Účastnily se děti  nejen z Planetky ale i návštěvníci z Břeclavi. Počasí se nám vydařilo a byla to krásná a povedená akce plná krásných vyřezaných dýní, vůní opékaných špekáčků,stezky odvahy ale hlavně plná usměvavých dětí.

Děkujeme za účast.

Kolektiv Planetky o.s.