tábory

PT Angličtina s tancem

Příměstský tábor Angličtina s tancem probíhal na přelomu července a srpna.Krásný tématický tábor s tanečními prvky. Děti si zde osvojovaly anglický jazyk v podobě slovíček, her a říkanek. Děti se zde učily i krásný pohádkový tanec, navštívily lesy v Bzenci, bazén ve Velkých Bílovicích a spoustu zábavy jsme si užili. Lektorky Ingrid Sobotková Poliaková , Sabina Kokrhelová a Klára Procházková

PT Art léto 2017

 

Příměstský art tábor 🙂 Kreativní tábor pro děti, kteří chtějí rozvíjet svůj talent – vcítit se do díla. Děti spolu s lektorkami malovaly na plátno, tvořily zvířátka, batikovaly a používaly zajímavé techniky výtvarné výchovy.

PT Ferda Mravenec

Pohádkový příměstský tábor s tématikou Ferdy Mravence. Děti si užily spoustu tématických her a tvoření. S Ferdou děti cestovaly i na krásná místa Břeclavi a navštívily krásné zelené lesy. Lektorka :Blanka Cupalová

Výtvarné a Tvořivé ART léto 2016

Umění je zvláštní a krásné tím, že se v něm nedá klamat

Výtvarné ATR léto je příměstský tábor kde se děti učí nové a zajímvé techniky ve výtvarném oboru.

 

LT Kouzelná Akademie

,, Nebesa, oblaka a slunce svit,
kouzelné koště, nech mě mít “

Týden plný čar a kouzel a tématických her s čarodějkami Dobromilou a Kazimírou – to naše děti zažily.

LT Zlaté Údolí aneb The Western Story ( 1. – 12.7.2016 )

“ Z Billa na Nováka změnim si svý jméno
a až tu malou zemi celou rozkradem
tak se vrátím ve svý rodný Colorado
a o tý zlatý žíle řeknu doma všem “

Výprava pistolnic a pistolníků se vydala na dobrodružnou výpravu, sami uprostřed divokého západu kde objeví tajnou mapu, která je přivede k obrovskému pokladu a velikému dobrodružství.

Halův Mlýn – místo, kde začal boj …
Nad mladými pistolníky a pistolnicemi drží stráž : Šerif – Inka , Johny Jencek – Mirka , Doctorka Kalverová – Klárka, Lussy – Megi, Kovboj Klof – Zdeněk a Kovboj Pedro – Kryštof.
Planetka, z.s.